ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
29.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

В Харківському СІЗО Північно-Східного міжрегіонального управління відбулись навчально-практичні збори керівництва

28 листопада 2018 року на базі державної установи «Харківський слідчий ізолятор» відбулись навчально-практичні збори керівництва установ виконання покарань та слідчих ізоляторів Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Учасникам зборів було продемонстровано дії при виникненні надзвичайної ситуації - втечі ув’язненого. Головною складовою стало злагодженість дій персоналу чергової зміни, оперативної групи, кінологів з собаками, які використовувались для затримання умовного втікача.

Наступним об’єктом, що пред’являвся до уваги керівників, став розплідник службових собак. Рішення про проведення капітальних ремонтних робіт у розпліднику було прийнято завчасно та реалізовано напередодні проведення зборів. Розплідник установи дуже тривалий час потребував ремонту та, враховуючи специфіку завдань для собак, не міг виконувати поставлених завдань. Після оновлення всіх приміщень та території службові собаки розміщені в нових вольєрах, територія розплідника та прилеглих ділянок охорони відремонтована за сучасними вимогами, збудовано нову кухню, кабінет ветеринарної допомоги, клас службової підготовки кінологів, нових санвузол. Замінено всі комунікації, побудовано нові приміщення для цуценят.

Учасникам зборів також продемонстрували відремонтовану пекарню установи та дві нових камери для утримання ув’язнених, які виявили бажання залучатись до робіт з благоустрою території установи.

Підводячи підсумки заходу, учасники зборів надали позитивну оцінку діяльності керівництва установи щодо проведеній роботі задля покращення стану об’єктів слідчого ізолятора.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись