ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
30.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Виставка-форум «Я маю право на нове життя»

З метою підвищення рівня комунікації органів юстиції з громадськістю, формування правової культури та правової свідомості у суспільстві 29 листопада 2018 року в Міжнародному конгрес-центрі «Українській дім» за участю заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова відбулась Виставка-форум творчих робіт засуджених та оголошено переможців Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед засуджених «Я маю право на нове життя».

Даний захід відбувався за сприяння Головного територіального управління юстиції в м. Києві спільно з громадською організацією «Союз Золотий Вік України», благодійною організацією «Міжнародна асоціація «Об’єднані Україною», Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Соціалістичний Конгрес Молоді».

В заході взяли участь начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Валерій Калівошко, директор державної установи «Центр пробації» Олег Янчук, керівник Головного територіального управління юстиції в м. Києві Станіслав Куценко та всі керівники виховних колоній.

Під час проведення Виставки-форуму було зазначено, що кожна творча робота клієнтів, які перебувають в місцях несвободи та перебувають на обліку органів пробації, несе в собі певне навантаження, мрії та бачення світу. Випробування, які трапилися у кожного з авторів робіт на життєвому шляху відчуваються в кожній роботі.

В рамках проведення форуму, за сприяння Пенітенціарного душпастирства УГКЦ, відбулася презентація короткометражної документальної стрічки «Небо над головами». Фільм розповідає про долю вихованця, який відбував покарання у Прилуцькій виховній колонії, в аспекті співвідношення життя в місці несвободи та після звільнення.

Після перегляду фільму між глядачами та гостями заходу відбулося досить активне спілкування та обговорення кінострічки. А також відбулось живе спілкування із керівниками виховних колоній.

Також учасникам Виставки-форуму були представлені досить цікаві фотографії засуджених жінок, які відбувають покарання у виді позбавлення волі та довічного позбавлення волі.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
повернутись