ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
30.11.2018
Державна пенітенціарна служба України

Світлій пам’яті колеги

Адміністрація Державної кримінально-виконавчої служби України висловлює глибоке співчуття з приводу смерті майора внутрішньої служби Войтюка Івана Васильовича, старшого оперуповноваженого оперативного відділу державної установи «Шепетівська виправна колонія (№ 98)», який пішов з життя 30 листопада 2018 року внаслідок важких травм після ДТП, що мало місце 24.10.2018 року на автодорозі сполученням Хмельницький - Вінниця.

Войтюк Іван Васильович народився 21 травня 1978 року в с. Судилків, Шепетівського району, Хмельницької області. Одружений, виховував неповнолітнього сина. По завершенню навчання у загальноосвітній школі, відслужив строкову службу у Збройних силах України з 12.06.1996 по 06.04.1998. Подальше життя присвятив службі в Державній кримінально-виконавчій службі України та з 12.06.1996 року був прийнятий на посаду молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Шепетівської виправної колонії УДДУПВП у Хмельницькій області (№98). За роки служби пройшов кар’єрне зростання до старшого оперуповноваженого оперативного відділу цієї ж державної установи та спеціального звання майор внутрішньої служби. За самовіддану службу неодноразово заохочувався керівництвом, зокрема нагороджений у 2016 році медаллю «15 років сумлінної служби».

Іван Васильович був досвідченим і відповідальним працівником. Він завжди був готовий прийти на допомогу своїм колегам, у спілкуванні та відносинах був щирий, толерантний, дружній, користувався заслуженими повагою та авторитетом у колективі.

У ці скорботні дні, колективи Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Центрально-Західного міжрегіонального управління та підпорядкованих державних установ висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Івана Васильовича. Нехай милосердний Господь упокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в наших серцях.

Вічна Пам'ять!

версія для друку
повернутись