ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
03.12.2018
Державна пенітенціарна служба України

Династії в погонах – збереження традицій!

Сім’я – це велика цінність. Ніде не можна так відчути справжню любов і розуміння професії, як в сім’ї зі стійкими традиціями. Надзвичайно важливо, коли досвід і знання передаються у спадок від батька до сина, від діда до батька. В сім’ях, де служать в ДКВС два, три і більше покоління, такі поняття, як патріотизм, честь, вірність присязі, мужність є не просто словами. Саме в династіях повага до служби, вірність обов’язку та авторитет професії прищеплюється з дитинства. Династії кримінально-виконавчої служби – це особлива тема, оскільки діти з малих літ відчувають «романтику» ненормованого робочого дня та постійної готовності до виконання службових обов’язків. І знаючи, які труднощі необхідно буде подолати, все одно продовжують справу своїх батьків. І саме з таких дітей, як правило, виростають справжні професіонали своєї справи.

На сьогоднішній день в рядах ДКВС України проходить службу більше п’ятдесяти династій. Загальний стаж несення служби деяких із них нараховує не одне десятиліття.

Такі династії завжди уособлюють собою вірність традиціям та вибраній професії.

І ми з гордістю можемо пишатися такими сім’ями, бо надзвичайно важливо, коли в ряди кримінально-виконавчої служби приходять люди, чиї батьки, брати та сестри с гідністю несли і продовжують нести службу в ДКВС України.

Управління персоналу

версія для друку
повернутись