ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
03.12.2018
Державна пенітенціарна служба України

Навчально-практичні збори Ради начальників установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

30 листопада 2018 року на базі державних установ Волинської області «Цуманська виправна колонія (№84)» та «Луцький слідчий ізолятор» проведено навчально-практичні збори Ради начальників установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (надалі -ЗМУ МЮ).

В заході взяли участь начальник ЗМУ МЮ Дзюдзь М.С., перший заступник начальника ЗМУ МЮ Хома М.В., заступник начальника управління – начальник відділу охорони, режиму та нагляду у Львівській області управління ДКВС України ЗМУ МЮ – підполковник внутрішньої служби Гулка В.Б., начальник управління матеріально-технічного забезпечення ЗМУ МЮ Ветошко І.І..

Збори розпочалися у державній установі «Цуманська виправна колонія (№84)» із проведення стройового огляду та ознайомлення з метою та порядком їх проведення.

Керівники ЗМУ МЮ та начальники установ здійснили обхід об’єктів державної установи, у ході якого ознайомились із роботою чергової частини, порядком і умовами відбування дисциплінарного покарання у виді поміщення до карцеру та умовами тримання засуджених у дільницях ресоціалізації. Також учасники заходу ознайомились із розміщенням інженерних огорож та роботою технічних засобів на периметрі внутрішньої забороненої зони. Начальник ЗМУ МЮ додатково відвідав медичну частину установи, провів бесіду із персоналом та засудженими, які перебували на стаціонарному лікуванні.

Навчально-практичні збори завершувались у державній установі «Луцький слідчий ізолятор» де начальники установ виконання покарань мали змогу ознайомитися з організацією роботи у слідчому ізоляторі, а саме: відвідали контрольно-пропускний пункт, чергову частину, кімнати тривалих побачень, кімнату психоемоційного розвантаження ув’язнених під варту і засуджених, бібліотеку та капличку. Також ознайомилися із організацією харчування ув’язнених під варту та засуджених і умовами відбування покарання засудженими господарської обслуги.

Підсумовуючи захід начальник ЗМУ МЮ надав оцінку рівню підготовки керівників вищевказаних установ виконання покарань до навчально-методичних зборів.

Під час переїзду між установами учасники зборів Ради начальників установ відвідали історико-культурний центр «Луцький замок».

Цього ж дня на базі державної установи «Луцький слідчий ізолятор» відбулася розширена нарада із акцентом на службово-оперативну діяльність. У нараді взяв участь начальник ВВБ по ЗМУ УВБ Адміністрації ДКВС України Іванов В.В., який наголосив керівникам установ на недопущенні персоналом установ корупційних дій, зловживання, хабарництва в тому числі і прононсів в установи заборонених речей (мобільних телефонів, наркотичних речовин, тощо). Нарада розпочалось із заохочення персоналу ДКВС України та звітування керівників структурних підрозділів ЗМУ МЮ за напрямками діяльності. Заслухано із звітами начальників установ, яким керівники ЗМУ МЮ надали принципову оцінку за виконану роботу поставили конкретні завдання з конкретними термінами їх виконання.

Прес-служба Західного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись