ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
14.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

11 січня 2019 року в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України підведено підсумки за результатами роботи Управління Державної кримінально-виконавчої служби України у 2018 році.

В Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України 11 січня 2019 року під головуванням виконуючого обов'язки начальника Адміністрації полковника внутрішньої служби Мелюхова В.А. підведено підсумки за результатами роботи Управління Державної кримінально-виконавчої служби України у 2018 році.

Відповідно до порядку денного було розглянуто проблемні питання щодо забезпечення надійної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, належного нагляду та ізоляції засуджених і осіб, узятих під варту, інженерно-технічного забезпечення, діяльності підрозділів по контролю за виконанням судових рішень тощо.

Начальником Управління Державної кримінально-виконавчої служби України полковником внутрішньої служби Бондаренком О.А. детально висвітлено інформацію про здобутки Адміністрації ДКВС України та міжрегіональних управлінь у минулому році, проаналізовано причини і умови, які сприяли допущенню надзвичайних подій, а також окреслено основні пріоритети та напрямки роботи у 2019 році.

Заслухано в селекторному режимі звіти керівників відділів охорони, режиму і нагляду в областях з низькими показниками службової діяльності, встановлено контрольні терміни для покращення діяльності за відповідними напрямками.

Завершуючи нараду виконуючий обов'язки начальника Адміністрації ДКВС України наголосив на важливості забезпечення належного рівня відомчого контролю за діяльністю підпорядкованих установ, підвищення рівня управлінської роботи для досягнення позитивних результатів та в повному обсязі виконання поставлених Адміністрацією ДКВС України завдань.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись