ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
18.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Спільна зустріч представників Адміністрації ДКВС та Державного підприємства «Інфоресурс».

17.01.2019 в Адміністрації ДКВС України проведено робочу зустріч представників Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими та Управління Державної кримінально-виконавчої служби України та Державного підприємства «Інфоресурс».

До сфери діяльності Державного підприємства «Інфоресурс» належить адміністрування Єдиної державної електронної бази з питань освіти, забезпечення закладів освіти документами про освіту державного зразка та координації робіт щодо забезпечення закладів освіти студентськими (учнівськими)квитками.

Темою для обговорення був порядок внесення до Єдиної державної електронної бази з питань освіти інформації про засуджених, які здобули освіту у закладах професійно-технічної освіти. Жваве обговорення відбулось навколо питання про забезпечення документами про здобуття освіти засуджених, які з різних причин втратили або не оформляли паспорт громадянина України.

Заступники директора Державного підприємства «Інфоресурс» Єльченко Дмитро Миколайович, Анохін Віктор Миколайович та начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Калівошко Валерій Миколайович висловили своє побажання знайти шляхи для вирішення проблемних питань та готовність і зацікавленість у подальшій співпраці.

Участь у проведенні робочої зустрічі приймали: від Державного підприємства «Інфоресурс» - Єльченко Д.М., Анохін В.М., від Адміністрації ДКВС – Калівошко В.М., Гриценко О.В., Гужва О.І., Співак О.А., Бевза І.М.

Довідково: впродовж 2018 року 6265 засуджених здобули освіту і отримали професії, або підвищили свою кваліфікацію. На початок 2019 року у таких закладах продовжують навчатись 5475, осіб, які не мають професійної освіти.

Управління соціально-виховної
та психологічної роботи із засудженими

версія для друку
повернутись