ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Шановні колеги!

Від імені колегії, керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та від себе особисто щиро вітаю вас зі сторіччям Дня Соборності України!

Протягом усієї своєї історії ідея територіальної і духовної єдності була вкрай важлива для України у відстоюванні своїх інтересів. І цей день настав. 22 січня 1919 року на Софіївській площі було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. Ця подія стала не просто символом віковічного прагнення українського народу жити в єдиній соборній незалежній державі, а й моральним обов’язком берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених протягом століть на вівтар нашої незалежності. І ми бачимо цей результат – соборність глибоко пройшла через серця і душі українців, зробивши нас вільними, незалежними і показавши всьому світу, що в єдності- наша сила.

Ми виправдали сподівання своїх предків і станемо гордістю для наших нащадків. Єдність дій, соборність наших душ та любов до рідного краю навіки були, є і будуть непорушними!
З Днем Соборності України!
Миру вам і Божої благодаті!

Начальник Адміністрації ДКВС України
генерал-майор внутрішньої служби
Олександр Крикушенко

версія для друку
повернутись