ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
25.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Міністр юстиції України Павло Петренко відвідав Темнівську виправну колонію (№ 100)

24 січня 2019 року державну установу «Темнівська виправна колонія (№ 100)» відвідав Міністр юстиції України Павло Петренко. Разом із заступником Міністра юстиції України Денисом Чернишовим та начальником Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України генерал-майором внутрішньої служби Олександром Крикушенко, він урочисто відкрив гуртожиток для засуджених після реконструкції.

У грудні 2018 року були розпочаті ремонтні роботи по переобладнанню з казарменого типу проживання у блочний тип відділення соціально-психологічної служби № 4, розраховане на проживання 36 засуджених. Відділення обладнано новими меблями, сучасною побутовою технікою.

Також гості відвідали багатомісне приміщення сектору максимального рівня безпеки для тримання осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, та оглянули виставку продукції, що виготовляється на підприємстві установи.

Для учасників колегії провели тактико-спеціальні навчання воєнізованого формування Північно-Східного міжрегіонального управління та зведеного загону груп швидкого реагування установ міжрегіонального управління. Під час навчання були відпрацьовані дії особового складу за сигналом «Буря-1» (групова непокора, масові заворушення засуджених) та «Буря-2» (захоплення заручників). Кінологи зі службовими собаками продемонстрували комплекс загальної та спеціальної підготовки, а також свої можливості під час виконання службових обов’язків.

Під час спілкування з журналістами Павло Петренко наголосив, що система відбування покарань в Україні змінюється. У питаннях оплати праці, забезпечення умов роботи та проживання співробітників, і, звичайно, умов утримання громадян, які відбувають покарання та мають право на гідне життя.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись