ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
25.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

25 січня 2019 року в навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулось розширене засідання колегії Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України.

Участь в заході взяли Міністр юстиції України Павло Петренко, заступник Міністра юстиції Денис Чернишов, начальник Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко, ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій, начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко, керівництво Адміністрації ДКВС України, члени колегії та керівний склад Адміністрації ДКВС України, керівники міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації і їх заступники, керівники установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Звертаючись до учасників колегії Міністр юстиції Павло Петренко зазначив, що Міністерство юстиції вперше за роки незалежності почало запроваджувати реальні зміни в пенітенціарній системи

«Наша команда змогла запустити процеси змін, які крок за кроком забезпечать формування нової гуманної тюремної системи європейського рівня. Вона не знищуватиме долю людини, а робитиме усе можливе, щоб українець, який вчинив помилку, усвідомив її, зміг виправитися і повернутися до нормального життя у суспільстві», - наголосив очільник Мін’юсту.

За словами Павла Петренка, Мін’юст у реформуванні пенітенціарної системи керується двома ключовими принципами.

Перший – забезпечення престижності професії працівника установ ДКВС та підвищення поваги до людей, які працюють в установах виконання покарань.

«Як Міністр юстиції я гарантую, що ми захищатимемо інтереси кожного співробітника системи ДКВС, який сумлінно виконує свої обов’язки», - заявив Павло Петренко. Другий – зміна ставлення до тих громадян, які мали проблеми з законом, і зараз перебувають за гратами.

Павло Петренко також привітав начальника Адміністрації ДКВС України генерал-майора внутрішньої служби Олександра Крикушенка з присвоєнням звання «Заслужений юрист України».

Ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій пообіцяв зробити все можливе для відновлення в університеті факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України.

Під час колегії були розглянуті результати оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності органів і установ Державної кримінально-виконавчої служби України у 2018 році.

З доповідями про стан забезпечення охорони, режиму, нагляду і безпеки в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, стан боротьби зі злочинністю в установах ДКВС України, результати роботи підрозділів внутрішньої безпеки ДКВС України, стан виробничо-господарської діяльності державних підприємств ДКВС України, результати роботи структурних підрозділів внутрішнього аудиту ДКВС України, стан організації соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими в установах ДКВС України, стан роботи з кадрового забезпечення діяльності органів та установ виконання покарань і слідчих ізоляторів та про організаційні питання діяльності органів і установ ДКВС України виступили начальники Управлінь Адміністрації ДКВС України.

Також були заслухані звіти посадових осіб міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Після обговорення доповідей та звітів учасників засідання начальник Адміністрації ДКВС України генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко та члени колегії надали оцінку службовій діяльності керівників міжрегіональних управлінь та персоналу підпорядкованих установ та визначили конкретні завдання щодо ефективної роботи у 1-му півріччі 2019 року.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись