ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
29.01.2019
Державна пенітенціарна служба України

В місті Харкові члени Спільного представницького органу профспілкових організацій ДКВС України прийняли проект Колективної угоди на 2019-2021 роки

24 січня 2019 року в місті Харкові, в приміщенні «Палацу Праці», відбулося засідання Спільного представницького органу профспілкових організацій Державної кримінально-виконавчої служби України, на якому були присутні Голови Регіональних профспілкових організацій Західного, Південного, Південно-Східного, Північно-Східного, Центрального та Центрально-Західного міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, члени СПО. На засідання були запрошені завідувач відділу соціально-економічних, правових питань та охорони праці Об’єднання профспілок Харківської області Наталя Гриценко, головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення Центрального міжрегіонального управління Алла Радоуцька, завідувач сектору оплати праці та соціально-трудових відносин Північно-Східного міжрегіонального управління Наталя Чефранова.

В ході засідання Голови комісій по розробці Колективної угоди на 2019-2021 роки доповіли напрацьовані матеріали за закріпленими напрямками. Після обговорення членами засідання були внесені поправки та пропозиції і схвалений проект Колективної угоди на 2019-2021 роки для всіх Управлінь, установ та підприємств Державної кримінально-виконавчої служби України.

По закінченню засідання його члени відвідали Державну установу «Качанівська виправна колонія №54», де екскурсанти мали можливість ознайомитись з умовами праці співробітників установи.

25 січня 2019 року Голови Регіональних профспілкових організацій міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції прийняли участь у виїзному розширеному засіданні колегії Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України. Підводячи підсумки дводенної зустрічі, Голова СПО Олег Плеханов наголосив, що в умовах реорганізації Державної кримінально-виконавчої служби України питання укладання Колективної угоди на 2019-2021 роки набуває особливого значення.

Жанна Надточій

версія для друку
повернутись