ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
07.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

07.02.2019 відбулася передача 33 осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.

Сьогодні 07.02.2019, відбулася передача 33 засуджених осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.

Передача цих осіб здійснювалася безпосередньо на лінії зіткнення. Прийом засуджених від представників терористичних угрупувань здійснювався персоналом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, а також за участю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представників офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, інших компетентних органів, які задіяні в переговорному процесі. Даний захід проведений в рамках виконання домовленостей, досягнутих в ході роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, що відбувалися у Мінську.

Всі 33 особи співробітниками Північно-Східного міжрегіонального управління доставлені до державної установи «Старобільський слідчий ізолятор», де буде вивчено їх особові справи та визначено правовий статус цих осіб.

Після проведених необхідних заходів дані особи будуть направлені до виправних колоній для подальшого відбування покарання згідно визначеного їм виду колонії та соціальних зв’язків.

Адміністрація ДКВС України

версія для друку
повернутись