ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
08.02.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підведено підсумки службової діяльності за результатами роботи у 2018 році установ виконання покарань та СІЗО Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

01 лютого 2019 року на базі державної установи «Бердичівська виправна колонія (№ 70)» відбулась нарада з підведення підсумків службової діяльності за результатами роботи відділів охорони, режиму та нагляду у 2018 році установ виконання покарань та СІЗО Центрального міжрегіонального управління, під головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича та першого заступника начальника Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції підполковника внутрішньої служби Албегова Романа Юрійовича.

У нараді також взяли участь представники Адміністрації ДКВС України, Центрального міжрегіонального управління, перші заступники начальників, начальники відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів зв’язку та інформатизації та відомчої пожежної охорони установ виконання покарань і слідчих ізоляторів Центрального міжрегіонального управління.

Захід розпочався зі стройового огляду начальників відділів нагляду та безпеки, відділів охорони, ІТЗО та перших заступників начальників установ.

По закінченню стройового огляду учасники зборів відвідали розплідник службових собак, де було представлено роботу кінологів з їх чотирилапими колегами під час затримання злочинця, після виступу учасники оглянули вольєри службових собак та клас заняття зі службової підготовки кінологів.

Також, присутні відвідали місця розряджання та заряджання зброї, спеціально облаштовані місця для паління, відремонтовані камери ДІЗО, сектор довічного позбавлення волі, дільниці посиленого контролю, в яких закінчуються будівельні роботи. Оглянули чергову частину, кімнату чергового помічника установи, кімнати для приймання їжі.

Групи швидкого реагування установ підготували та представили показові навчання зі звільнення заручників.

Після закінчення практичної частини зборів відбулось підведення підсумків роботи, за результатами якого керівництвом ДКВС було поставлено відповідні завдання та визначено конкретні терміни їх виконання по кожній установі Центрального міжрегіонального управління.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись