ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
01.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

Розроблено та узгоджено проект Типового Колективного договору на 2019-2021 роки

Основною метою створення Спільного представницького органу профспілкових організацій Державної кримінально-виконавчої служби України є врегулювання колективно-договірних відносин між адміністрацією та трудовими колективами органів та установ виконання покарань ДКВС України. Для цього членами СПО було створено комісію по розробці Колективного договору на 2019-2021 роки. До складу комісії увійшли представники шести Міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, провідні фахівці Адміністрації ДКВС України, Голови Регіональних та обласних профспілкових організацій. Члени комісіі працювали за напрямками: оплата та нормування праці; трудові відносини, режим праці та відпочинку; умови охорони праці та навколишнього природнього середовища; регулювання зайнятості; соціальні гарантії, гендерна рівність; організація здоров’я та відпочинку; загальні та заключні положення угоди, гарантії діяльності профспілкової організації.

Комісією було розроблено проект Типового Колективного договору, який було надано на чергове засідання Спільного представницького органу, що відбулося 24 січня 2019 року в місті Харкові. На засіданні, в якому прийняли участь члени СПО, Голови Регіональних профспілкових організацій, провідні спеціалісти Об’єднання профспілок Харківської області, фахівці Центрального та Північно-Східного міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, було розглянуто та затверджено проект Типового Колективного договору на 2019-2021 роки.

Після узгодження з Адміністрацією ДКВС України, зазначений проект направлено до органів та установ Державної кримінально-виконавчої служби України для опрацювання на місцях з подальшим прийняттям Колективних договорів на зборах трудових колективів. Розгляд та підписання Колективних договорів на 2019-2021 роки в органах та установах ДКВС України планується провести до 27.03.2019 року.

Проект Типового Колективного договору на 2019-2021 роки додається

.

Секретар СПО ДКВС України
Жанна Надточій

версія для друку
повернутись