ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Качанівській виправній колонії (№54) Північно-Східного міжрегіонального управління відкрилася виставка «Дерево життя – Дерево пізнання»

22 березня 2019 року в державній установі «Качанівська виправна колонія (№54)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції відкрилася виставка петриківського розпису «Дерево життя – Дерево пізнання», виконана майстрами Харківського художнього музею.

Назву виставці дало монументальне декоративне панно із зображенням одного з найбільш розповсюджених символів українського народного мистецтва «Дерево життя». На урочистому відкритті завідуюча відділом наукової пропаганди Харківського художнього музею Ірина Сідєльова привітала присутніх засуджених з початком роботи експозиції «Дерево життя – Дерево пізнання». На її думку ця виставка є новим щаблем у розвитку петриківського розпису, як напрямку декоративно-прикладного мистецтва не тільки на Харківщини, а й в Україні. Під час зустрічі художниці провели майстер-клас для засуджених по виготовленню декоративних квітів з кольорового паперу.

«Проведення таких заходів позитивно впливає на художньо-естетичний розвиток засуджених в умовах позбавлення волі», - зазначає перший заступник начальника установи Сергій Квашин.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись