ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
28.03.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбувся Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

27-28 березня 2019 року представники Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України та керівники кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA у виправних колоніях та слідчих ізоляторах ДКВС України взяли участь у Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA.

В рамках фестивалю відбулася IV Всеукраїнська конференція «Документальне кіно як інструмент медіапросвіти з прав людини», під час якої працівники виправних колоній та слідчих ізоляторів ділилися досвідом організації кіноклубів медіапросвіти з прав людини.

З вітальним словом до присутніх звернулася координатор Мережі кіноклубів Docudays UA Тетяна Кулик, яка повідомила, що на сьогоднішній день в установах виконання покарань створено та функціонує 77 кіноклубів, протягом 2018 року відбулося 1240 показів документальних фільмів з обговоренням та більше 25 тис. засуджених взяли у них участь.

Начальник Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації ДКВС України Валерій Калівошко довів до відома, що одним із напрямків соціально-виховної роботи із засудженими є правове виховання, що спрямоване на формування та закріплення у цих осіб прагнення до дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, засвоєння ними системи норм, соціальних та моральних цінностей. Це можливо лише через формування відповідної правової культури, розуміння вже існуючих у суспільстві політичних, етичних та правових явищ. Також, повідомив про заходи, що проводяться в установах виконання покарань, які направлені на формування належної правосвідомості, підвищення рівня правової культури.

Наприкінці конференції всі учасники отримали методичні посібники «Освіта з прав людини у системі Державної пенітенціарної служби України за допомогою інструментів фестивалю Docudays UA» та збірники документальних фільмів про права людини.

Управління соціально-виховної та
психологічної роботи із засудженими

версія для друку
повернутись