ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
05.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі державних установ "Городищенська виправна колонія (№96)" та "Катеринівська виправна колонія (№46)" відбулись чергові навчально-практичні збори

04 квітня 2019 року відбулись чергові навчально-практичні збори в рамках Ради начальників установ Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Захід, що пройшов під головуванням начальника Західного МРУ МЮ Михайла Семеновича Дзюдзя, відбувся на базі державних установ "Городищенська виправна колонія (№96)" та "Катеринівська виправна колонія (№46)".

Після проведення реєстрації учасників зборів, керівництво ЗМУ та начальники підпорядкованих установ відвідали визначну пам’ятку історії, культури та архітектури фортецю в місті Дубно Рівненської області, відому як замок князів Острозьких — Любомирських або Дубенський замок. Після цікавої та пізнавальної екскурсії відбувся переїзд до державної установи «Городищенська виправна колонія (№96)».

У вказаній вище установі учасникам зборів проведено стройовий огляд в ході якого особливу увагу звернуто на дотримання норм носіння форменого одягу та відповідність службових посвідчень наявним званням та посадам.

Після вступного слова, з яким до учасників заходу звернувся М. Дзюдзь, відбулось ознайомлення з установою, відповідно до попередньо визначених навчальних місць. Зокрема, керівництво Західного МРУ МЮ та начальники установ оглянули спортивний зал для персоналу, вартове приміщення відділу охорони, відео-моніторинговий центр установи, чергову частину, дільницю карантину діагностики та розподілу, кімнати тривалих побачень. До уваги учасників Ради начальників було запропоновано спільні навчання за сигналами оповіщення «Буря-2» та «Буря-4» за участю групи швидкого реагування установи, територіальних підрозділів Міністерства з надзвичайних ситуацій та спеціального підрозділу Національної поліції для вирішення надзвичайних ситуацій «КОРД».

Після короткої перерви, учасники заходу переїхали до державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)», де ознайомились з умовами тримання засуджених в приміщеннях сектору максимального рівня безпеки, оглянули банно-пральний комплекс установи, крамницю для засуджених та між-зонний контрольно-пропускний пункт. В подальшому, гості відвідали приміщення навчального центру для засуджених, де ознайомились з виставкою продукції підприємства установи.

Виробництво установи було виділене в окреме навчальне місце, де учасники заходу мали змогу ознайомитись з номенклатурою продукції, що виготовляється. Особливою зацікавленістю користувались цех з виготовлення бруківки та дільниця з виготовлення альтернативного виду палива – паливних пілетів з відходів деревообробки. Значну увагу було приділено умовам проживання засуджених та ув’язнених, зокрема забезпеченню належних комунально-побутових умов в житлових приміщеннях відділень СПС та кімнатах короткострокових побачень без суцільного розмежувального захисного скла.

На завершення обходу, керівництво Західного МРУ МЮ та установ детально ознайомились з особливостями діяльності підрозділів силового блоку: вартове приміщення відділу охорони, один із зовнішніх постів та визначена ділянка периметру установи.


версія для друку
повернутись