ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
09.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

Кременчуцька виховна колонія Північно-Східного міжрегіонального управління отримала сучасний діагностичний комплекс

8 квітня 2019 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, у рамках реформування медичної галузі, Кременчуцькою міською медичною частиною отримано сучасний мобільний діагностичний комплекс IDIS7500.

Даний комплекс призначений для використання у рамках телемедицини, а саме дистанційної діагностики різноманітних захворювань та раннього їх виявлення. Комплекс дозволяє фіксувати слідуючі параметри: електрокардіографія(у 12 відведеннях), температура тіла пацієнта, неінвазійне вимірювання насиченості крові киснем та частоти серцевих скорочень, рівень цукру крові, загальний аналіз сечі за 11 показниками, рівень артеріального тиску, визначення об’єму функції зовнішнього дихання. Усі зазначені показники фіксуються апаратом, а потім, з додаванням антропометричних даних, інформація передається через мережу Internet до хмарного сховища, до якого, за спеціальним ідентифікаційним кодом, мають доступ консультанти з будь якої точки держави. Медичними працівниками КММЧ розпочато всебічне обстеження вихованців установи на новому сучасному апараті.

«Це дає змогу діагностувати захворювання на ранньому етапі за відсутності в умовах медичної частини лікаря-спеціаліста, дозволяє друкувати результати обстежень через звичайний принтер та забезпечувати належний рівень медичних обстежень для засуджених», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись