ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
10.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Первомайській виправній колонії (№117) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено тестування новоприбулих засуджених

9 квітня 2019 року в державній установі «Первомайська виправна колонія (№117)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено тестування новоприбулих засуджених щодо виявлення аутоагресії та суїцидальних намірів.

Тестування проводилося за опитувальником суїцидального ризику та методики самооцінки психічних станів (тест Айзенка). Дане тестування в установі є обов’язковим та допомагає персоналу установи проаналізувати та виявити мотиви, причини виникнення аутоагресії та суїцидальних намірів серед новоприбулих засуджених, у тому числі з тих, які відносяться до «групи ризику».

Відомо, що значна кількість засуджених в установі будує свої відносини з представниками адміністрації на основі довіри та співробітництва. Тому під час тестування було з’ясовано, що тенденцій до погіршення психічного здоров’я серед новоприбулих засуджених не спостерігається.

За результатами проведеного тестування та психокорекційної роботи з новоприбулими засудженими встановлено, що морально-психологічний клімат в установі можна вважати задовільним.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись