ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
17.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

У 2013 році в Україні було офіційно встановлено професійне свято, яке відзначається щороку 17 квітня – День пожежної охорони.

До структури Державної кримінально-виконавчої служби України входять підрозділи відомчої пожежної охорони, у яких проходять службу 322 працівники з числа рядового та начальницького складу. В установах експлуатуються та перебувають у постійній готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій 106 пожежних автомобілів.

З нагоди професійного свята Від себе особисто та колективу Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, сердечно вітаю працівників відомчої пожежної охорони Державної кримінально-виконавчої служби України зі святом – Днем Пожежної охорони!

Шановні колеги! Я вдячний Вам за те, що Ви завзято вболіваєте за розвиток пожежної безпеки в Державній кримінально-виконавчій службі України. Переконаний, що Ви й надалі братимете активну участь у піднесенні служби пожежної охорони на новий високопрофесійний рівень.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

Начальник Адміністрації Державної
Кримінально-виконавчої служби України
генерал-майор внутрішньої служби
О.Г. Крикушенко

17 квітня 2019 року

версія для друку
повернутись