ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
25.04.2019
Державна пенітенціарна служба України

На базі Маріупольського слідчого ізолятора відбулися міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів

24 квітня 2019 року в Маріупольському слідчому ізоляторі відбулись міжрегіональні збори за участю начальника Управління ДКВС Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Олексія Бондаренка, його заступника полковника внутрішньої служби Сергія Чабанюка, керівництва Південно-Східного міжрегіонального управління, представників міської влади та начальників слідчих ізоляторів.

На зборах були присутні керівники Чернігівського, Черкаського, Миколаївського, Кропивницького, Сумського, Хмельницького, Рівненського слідчих ізоляторів, а також Новгород-Сіверської, Чортківської установ виконання покарань, що виконують функцію СІЗО.

Захід, метою якого було обмін досвідом та висвітлення проведених робіт, розпочався з проведення стройового огляду учасників зборів. Після чого, відповідно до Програми заходу, начальник установи полковник внутрішньої служби Володимир Єрофєєв запросив візитерів до обходу об’єктів установи, прокоментувавши обсяг всіх проведених робіт. Надалі, відвідувачам було представлено учбові тренування з відпрацювання дій групи швидкого реагування та штурмового взводу №3 (м. Маріуполь) воєнізованого формування Південно-Східного МРУ на тему: «Визволення заручника».

Наприкінці заходу особовий склад Маріупольського слідчого ізолятора вишикувався перед адміністративною будівлею установи. Із вступним словом привітання та найщирішими побажаннями до персоналу звернувся начальник Управління ДКВС Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко та відзначив найкращих співробітників слідчого ізолятора, вручивши подяки та грамоти від Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Міського голови та начальника Маріупольського слідчого ізолятора.

Наприкінці заходу в актовій залі установи було підведено підсумки. Кожен із керівників інших ізоляторів висловив свої враження та прокоментував рівень проведення заходу. Начальник Управління ДКВС Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України полковник внутрішньої служби Олексій Бондаренко оцінив проведення заходу на «відмінно» та подякував за службу.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись