ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
02.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

«Регіональна профспілкова організація провела урочисті заходи присвячені Дню праці»

24 квітня 2019 року в «Палаці Праці» (місто Харків) Регіональна профспілкова організація Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції провела урочисті заходи присвячені Дню праці. В святкуванні прийняли участь заступник начальника управління персоналу Північно-Східного міжрегіонального управління Максим Демченко, голова Харківського обласного осередку ВГО «Асоціація ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України» Ренат Алмакаєв, голови первинних профспілкових організацій державних установ Північно-Східного міжрегіонального управління та ветерани, колишні голови профспілкових комітетів установ виконання покарань.

Під час зустрічі Голова РПО ПСМУ Олег Плеханов поділився досвідом створення Регіональної профспілкової організації. Розповів присутнім про роботу, яка була проведена профспілкою, в умовах реорганізації кримінально-виконавчої служби України та визначив основні напрямки діяльності та завдання на 2019 рік. Також, Олег Плеханов довів до відома присутніх, що в цьому році в органах та установах Північно-Східного міжрегіонального управління проведена робота по врегулюванню колективно-договірних відносин між адміністраціями та трудовими колективами. В усіх установах були проведені загальні збори трудових колективів та укладені нові колективні договори, що в умовах сьогодення є важливою складовою соціального захисту працівників, гарантією дотримання адміністрацією установ вимог чинного законодавства з питань праці та регулювання виробничих, трудових та соціальних відносин трудових колективів.

Наприкінці зустрічі Голова Регіональної профспілкової організації Олег Плеханов привітав всіх присутніх з прийдешнім Днем праці – святом весни, праці, солідарності та єднання. Побажав здоров’я та щастя, миру та злагоди, впевненості у власних силах, принциповості у відстоюванні трудових, соціально-економічних прав та інтересів на благо людини праці та України і вручив святкові подарунки!

Регіональна профспілкова
організація Північно-Східного
міжрегіонального управління з
питань виконання кримінальних
покарань та пробації Міністерства
юстиції

версія для друку
повернутись