ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
06.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Первомайській виправній колонії (№117) Північно-Східного міжрегіонального управління проведено Спартакіаду під гаслом «Спорт проти наркотиків»

5 травня 2019 року, в державній установі «Первомайська виправна колонія (№117)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, з метою сприяння духовному і фізичному розвитку проведено Спартакіаду серед засуджених під гаслом «Спорт проти наркотиків».

Змагання Спартакіади було організовано, як спортивне свято. В ньому прийняли участь всі засуджені, які за станом здоров’я мали дозвіл лікаря займатись фізичною культурою і спортом.

За результатами кожного змагання були складені протоколи, та визначено переможців в особистій та командній першості з кожного виду спорту.

Переможцем спартакіади визначено групу відділення соціально – психологічної служби №7. Команда – переможець нагороджена кубком та засуджені, які зайняли призові місця в особистій першості нагороджена грамотами і солодкими призами.

«Проведення серед засуджених заходів такого напрямку, надає їм допомогу щодо свідомого ставлення до збереження свого здоров’я», зазначив начальник установи Костянтин Козич.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись