ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
08.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підведено підсумки роботи відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Центрального міжрегіонального управління за перший квартал 2019 року

7 травня 2019 року на базі державної установи «Черкаський слідчий ізолятор» відбулось підведення підсумків роботи відділів охорони, режиму, нагляду і безпеки установ виконання покарань Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції за перший квартал 2019 року. Захід проведено під головуванням начальника Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренко О.А.

Практичну частину зборів розпочато із проведення стройового огляду особового складу установ виконання покарань, в подальшому було здійснено обхід території та об’єктів Черкаського слідчого ізолятору.

Під час проведення наради полковником внутрішньої служби Бондаренко О.А. надано об’єктивну оцінку діяльності установ виконання покарань за звітній період у підтриманні в них правопорядку, обговорено ключові питання, які потребують постійної уваги в діяльності УВП та СІЗО, визначено конкретні заходи щодо вдосконалення роботи та встановлено терміни їх виконання. Учасникам зборів наголошено на безумовному забезпеченні стабільного стану правопорядку та оперативної обстановки, надійної ізоляції ув’язнених та засуджених, зміцненні режиму тримання та посиленні нагляду за їх поведінкою, підвищенні ефективності та безпеки несення служби персоналом установ, а також забезпечення заходів з модернізації та покращення діяльності у 2019 році.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись