ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
11.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведено навчально-практичні збори Центрально-Західного міжрегіонального управління

10 травня 2019 року, на базі державної установи «Ладижинська виправна колонія (№39)» відбулось чергове засідання Ради начальників керівництва Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, начальників підпорядкованих установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. На захід був запрошений перший заступник мера м. Дадижин Анущенко П.Д.

Після прибуття учасників зборів, керівництвом міжрегіонального управління проведено стройовий огляд співробітників установи, вході якого перевірено відповідність службових посвідчень наявним званням та посадам, а також дотримання норм носіння форменого одягу.

Відповідно до плану проведення навчально-практичних зборів, захід продовжився обходом установи. Для початку учасники зборів, на чолі з начальником Центрально-Західного міжрегіонального управління В.М. Дремлюгою відвідали кімнату довгострокових побачень, перевірено порядок організації та проведення інструктажу чергової зміни перед заступанням на добове чергування, також учасники зборів ознайомились із організацією харчування та лазне-прального обслуговування в установі засуджених і осіб, узятих під варту та із обладнанням ділянок периметру установи.

Не залишилась без уваги робота групи швидкого реагування установи, якою продемонстровано екіпірування та відпрацьовано по звільненню заручників.

По закінченню зборів, під головуванням начальника міжрегіонального управління проведено нараду, на якій дано об’єктивну оцінку проведеної роботи керівництвом ДУ «Ладижинська ВК (№39)», заслухано звіти про стан роботи оперативно – службової діяльності установ виконання покарань, та розглянуто результати проведення спеціальних операцій під умовним найменуванням «Щит» та «Заслон».


Пресслужба ЦЗМУ

версія для друку
повернутись