ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
13.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Північно-Східного міжрегіонального управління відсвяткували День матері

12 травня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах Північно-Східного міжрегіонального управління виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

В цей святковий день для засуджених було проведено різноманітні тематичні заходи під час яких учасники дізналися про історію свята, його традиції та важливість для суспільства. Під час заходів кожен бажаючий мав змогу розповісти про свою маму, про невичерпну любов, ласку та підтримку, яка допомагає боротися із життєвими негараздами та стимулює до важливих правильних змін у житті.

Особливим цей день став для жінок, які відбувають покарання. Для них було проведено заняття про необхідність і благородність реалізації основного завдання жінки – материнства. В ході заходу засуджені написали вітальні листи своїм дітям, на кошти зароблені на підприємствах установ, придбали в крамниці солодощі та іграшки, зібрали та відправили посилки.

Окрім цього ув’язнені та засуджені мали окрему нагоду зателефонувати матусям, написати їм листа та подякувати за те, що їх люблячі серця здатні пробачати. За словами керівників установ та слідчих ізоляторів, подібні свята мотивують кожного до виправлення та сприяють утвердженню ідеалів миру та гідності у вихованні засуджених.


Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись