ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
22.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії Північно-Східного міжрегіонального управління розпочалася підготовка до іспитів у вищому навчальному закладі

21 травня 2019 року студенти - вихованці державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції розпочали активно готуватися до здачі заліків за результатами навчання на кваліфікованого робітника за спеціальністю соціальний робітник.

Протягом 2018/2019 навчального року 3 юнаки колонії мали можливість за дистанційною формою навчання отримувати неповну вищу освіту в Полтавському коледжі вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Студенти в онлайн- режимі прослуховували курси лекцій, активно приймали участь у семінарських заняттях, відвідували бібліотеку, працювали з навчальною літературою, користувалися глобальною мережею Інтернет. На порозі непростий період – закінчення навчального року. На хлопців чекають тестові завдання та екзаменаційні білети з навчальних дисциплін.

«Серед студентів панує хвилююча атмосфера, кожний бажає успішно закінчити І семестр та приємно здивувати батьків, викладачів, та адміністрацію колонії», - наголосив начальник колонії Олександр Сайко.

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись