ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
29.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено семінар по роботі уповноважених осіб

28.05.2019 року Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено семінар по роботі уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Під час зустрічі було обговорено ряд питань діяльності уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції. Особливу увагу було акцентовано на здійснення контролю щодо своєчасності подання декларацій особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розгляду приписів спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

В ході семінарського заняття уповноваженим особам з питань запобігання та виявлення корупції було доведено вимоги щодо належного виконання покладених на них посадових обов’язків.


версія для друку
повернутись