ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
28.05.2019
Державна пенітенціарна служба України

Контактна інформація для повідомлень про порушення вимог
Закону України «Про запобігання корупції»

Провідний інспектор (з питань запобігання та виявлення корупції) державної установи
«Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України»
Тарадай Олександр Вікторович
Телефон 461-8610
Електронна адреса Gddkvs81@gmail.com
Режим роботи понеділок - четвер з 09:00 до 18:00; п'ятниця - з 09:00 до 16:45; обідня перерва - з 13:00 до 13:45;
Поштова адреса 04050, м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 81

Роз'яснення щодо роботи з повідомленнями громадян,
які вони можуть надіслати поштою (в тому числі електронною),
або залишити в спеціально обладнаній скринці

При наявності відомостей про порушення вимог антикорупційного законодавства працівниками державної установи «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» (далі - Генеральна дирекція ДКВС України), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, таку інформацію можна повідомити провідному інспектору (з питань запобігання та виявлення корупції) Генеральної дирекції ДКВС України О.В. Тарадай наступним чином:

1.Надіслати електронного листа на Е-таіl: Gddkvs81@gmail.com.
Електронна форма звернення .
2.Надіслати листа за адресою: 04050, м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 81.
3.Залишити в скринці, яка розташована на КПП за адресою: м. Київ, вул. Ю.Іллєнка, 81.

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника.

Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, (ст. 53 ЗУ «Про запобігання корупції»).

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається.

Окремо звертаємо увагу на те, що не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров'ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів.

Повідомлення підлягає перевірці у термін до п'ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання.

Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Відповідно до частини другої статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» за наявності загрози життю, житлу, здоров'ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв'язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України «Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві».

Надана інформація використовуватиметься керівництвом Генеральної дирекції ДКВС України, для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

У разі виявлення фактів вчинення корупційних правопорушень особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, звертайтесь до спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції, які безпосередньо здійснюють у межах своєї компетенції заходи щодо запобігання, виявлення та розслідування корупційних правопорушень:

Органи прокуратури

Національна поліція

Національне антикорупційне бюро України

Національне агентство з питань запобігання корупції України


версія для друку
повернутись