ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
27.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас з великим державним святом – Днем Конституції України!

23 роки тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, прийняла Конституцію України, яка стала фундаментальним закріпленням нашої незалежності, самовиявленням українського народу жити в суверенній та соборній державі!

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній діяльності.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Нехай доля дарує вам радість і задоволення від натхненної праці в ім'я майбутнього нашої держави, а Конституція надихає на патріотизм і гордість за нашу країну і спонукає нас на нові здобутки задля процвітання незалежної України.

З найкращими побажаннями

Начальник
генерал-майор внутрішньої служби
О.Г. Крикушенко

версія для друку
повернутись