ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
18.06.2019
Державна пенітенціарна служба України

Співробітники Сумської виправної колонії( №116) Північно-Східного міжрегіонального управління взяли участь у тренінгу в рамках проекту « EU-ACT»

З 10 по 14 червня 2019 року, на базі Міністерства юстиції України, відбувся тренінг в рамках проекту «EU-ACT», в якому взяли участь співробітники Сумської виправної колонії (№116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Даний проект присвячений реалізації програми реабілітації для засуджених та осіб, узятих під варту, з психічними та поведінковими розладами внаслідок вживання психоактивних речовин. Психологами вищої ланки в системі кримінально-виконавчих установ Іспанії Оскаром Ерреро та Франциско Рекена був розроблений Посібник з урахуванням їхнього багаторічного досвіду. Психологи максимально доступно поділилися своїми знаннями під час тренінгу, вказавши на важливі моменти в ході реалізації курсу реабілітації.

«Дана програма реабілітації є важливим та потужним інструментом, який направлений на вирішення тих завдань, які постають сьогодні перед Державною кримінально-виконавчою службою України», - зауважив заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов

Прес-служба Північно-Східного міжрегіонального управління з питань
виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції

версія для друку
повернутись