ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
12.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Мелітопольська установа виконання покарань (№144) продовжила естафету 28-го фестивалю «Червона калина»

11 липня 2019 в Мелітопольській установі виконання покарань (№144) проведено 28-й фестиваль самодіяльної художньої творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина». Естафету фестивалю було прийнято від колег з Ковельської виховної колонії Тема цьогорічного фестивалю: «Традиції об’єднують окремих людей в єдиний народ».

Традиції та звичаї народу – це ті прикмети, за якими розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Споконвіків це ті не писані ніким, але реальні закони, якими рік у рік керуються люди і в щоденних, і в загальнодержавних справах. Вони, як і мова, є найміцнішими елементами, які об’єднують народ у єдине ціле.

Незважаючи на те, що покарання у виді позбавлення волі в установі відбувають лише 5 вихованок, всі вони із запальним бажанням прийняли участь у святковій програмі конкурсу, а організатори фестивалю прагнули якомога більше розкрити тематику українських традицій та звичаїв.

В концертній програмі звучали вірші, пісні про Україну та українські традиції, глядачі дивувалися іскрометним українським танцям. Символічними були жіночі образи, які найглибше можуть передати почуття та долі українок, до уваги глядачів була представлена колекція вишиванок.

Вже стало доброю традицією зустрічати колишніх вихованок на святі «Червона калина» і сьогодні вони, а також родичі вихованок звернулись із словами вдячності до персоналу колонії.

Наприкінці свята гості милувались творчими роботами дівчат на тематичній виставці – це були вишиті рушники, в’язані серветки, роботи з бісеру, картини.

Після проведення концертної програми гості відвідали житлові та комунально-побутові об’єкти установи, де вони мали змогу ознайомитись з умовами проживання дівчат.


версія для друку
повернутись