ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
18.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

МОДЕРНІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ " ОДЕСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (#14)"

Одним із пріоритетних напрямів діяльності державної установи виконання покарань є створення належних умов утримання засуджених і в подальшому їх покращення. ДУ "ОВК(#14) " здійснено капітальний ремонт кімнати довготривалих побачень відповідно до європейських стандартів.

Довготривале побачення - це та подія, на яку чекає кожен засуджений, адже він може певний період часу провести в колі своїх рідних і близьких. Тому покращенню умов саме цієї кімнати приділено особливу увагу, щоб зустрічі з рідними були якомога комфортнішими і нагадували домівку. Приміщення оснащене всім необхідним, а саме: в спальній кімнаті встановлено одне двухмістне ліжко з ортопедичним матрасом і одне одномістне ліжко також з ортопедичним матрасом, встановлено шафу, кондиціонер, телевізор. В приміщенні для приготування їжі встановлено холодильник, мікрохвильову піч, електричний водонагрівальний пристрій, електричну плиту, раковину з підведенням холодної і гарячої води, також є весь необхідний посуд. В ванній кімнаті встановлено душ, унітаз, пральну машину, бойлер.

Окремо варто відмітити дитячий ігровий майданчик при кімнаті довготривалих побачень, оснащений різноманітними іграшками і шведською стінкою. Робота над покращенням умов утримання засуджених продовжується і надалі.


версія для друку
повернутись