ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
18.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПРОВЕДЕНО ЗБОРИ РАДИ НАЧАЛЬНИКІВ

05.07.2019 в Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі-Управління) розпочато проведення навчальних зборів, в яких прийняли участь три установи Одеської області. Перша частина Ради начальників проходила на базі державної установи «Ширяївський виправний центр (№111)» під головуванням начальника Управління полковника внутрішньої служби Малахова Олександра та за участі першого заступника начальника Управління полковника внутрішньої служби Мастицького Володимира , заступника начальника з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Наталії Білак, керівників установ виконання покарань аналогічного рівня безпеки Південного регіону .

На огляд присутніх були винесені наступні об’єкти: дисциплінарний ізолятор (3 камери, коридор , санвузол, душ), кімната для прийому їжі, кімната для приготування їжі, санвузол гуртожитку №2.

Присутнім був продемонстрований відеоролик «Історія створення та розвиток державної установи «Ширяївський виправний центр (№111)», в якому відзначалось, що установа була створена ще в 1984 році. На підсумковій нараді кожний керівник присутній висловив зауваження і пропозиції до покращення роботи. З урахуванням висловлених зауважень, а також враховуючи недопрацювання деяких об`єктів було схвалено рішення про не зарахування проходження Ради начальників установою. Олександр Малахов наприкінці наголосив, про необхідність розвитку та відновлення практики ведення тваринництва, наголосивши про наявність в установі усіх потужностей для цього, що сприятиме ресоціалізаціі засуджених .

Друга частина Ради начальників проходила на базі державної установи «Чорноморська виправна колонія (№74)».

Збір учасників відбувся біля адміністративної будівлі установи, де Олександр Малахов провів стройовий огляд особового складу та довів основні пріорітетні завдання, покладені на органи ДКВС України.

На огляд присутніх були винесені наступні об’єкти: ділянка периметру №5, кімната психологічно-емоційного розвантаження персоналу, швейний цех, відділення СПС №1, №3, клас службової підготовки адміністративної будівлі №1.

На підсумковій нараді, враховуючи недопрацювання деяких об`єктів в повному обсязі було схвалено рішення про не зарахування проходження Ради начальників установою. Олександр Малахов наголосив керівникам установ виконання покарань на необхідності покращення рівня підготовки об`єктів, які включені в графік проведення методично-навчальних зборів на 2019 рік.


версія для друку
повернутись