ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
18.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

РОБОЧІЙ ВІЗИТ НАЧАЛЬНИКА АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ДО ПІВДЕННОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ

17 липня 2019 року, Голова Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України генерал - майор внутрішньої служби Крикушенко Олександр Георгійович з робочим візитом відвідав Південне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ( далі - Управління). У супроводі начальника Управління полковника внутрішньої служби Малахова Олександра Анатолійовича було оглянуто центр відео-моніторингу відділу оперативного чергування Управління, де завдяки сучасній комп’ютерній техніці та глобальній мережі Інтернет вартовий має змогу миттєво реагувати на можливі зміни оперативної обстановки, а також стежити за дотриманням законності та правопорядку як персоналом так і засудженими та особами взятими під варту. А також пред'явлені для огляду інші службові приміщення Управління, в яких були проведені ремонтні роботи задля створення належних умов проходження служби для персоналу.

У спецпідрозділі Управління продемонстровано удосконалену екіпіровку бійця, чергову частину, учбову кімнату, спортивну залу, кімнату для приготування та приймання їжі, кімнату для відпочинку.

Після цього, генерал-майором відвідано Державну установу "Одеська виправна колонія (№14)", де персонал установи було вишукувано для зустрічі керівництва. Оглянуто учбові об?єкти, що були винесені на Раду начальників, яка пройшла 05 липня 2019 року та інші об'єкти, які було відремонтовано та модернізовано. Зокрема: відремонтований дах транспортного КПП, модернізована дільниця периметру № 10, кухня відділу охорони, клас службової підготовки, кімната для зберігання спеціальних засобів, кімната тривалих побачень, виробнича зона, перекриття даху термо-свердлильного цеху, кімната відпочинку молодших інспекторів чергової зміни.

Продемонстровано роботу системи GPS моніторингу, яка придбана та використовується для контролю за несенням служби черговою зміною та для забезпечення їх особистої безпеки. Окрім цього, керівництвом відвідано крамницю, в якій засуджені мають змогу придбати товари першої необхідності за допомогою пластикових банківських карток. Була проведена екскурсія на виробництво, де присутнім були продемонстровані зразки продукції, яка виготовляється.

На завершення робочого візиту відвідано Державну установу " Одеський слідчий ізолятор", було оглянуто кімнату групи швидкого реагування та харчоблок. В ході робочого візиту були визначені приорітетні напрями в роботі пенітанціарних установ.


версія для друку
повернутись