ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
18.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

РАДА НАЧАЛЬНИКІВ В ДУ «ОДЕСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 14)»

Третя частина заходу Ради начальників відбулась 05.07.2019 на базі державної установи «Одеська виправна колонія (№14)». Захід розпочався із проведення стройового огляду особового складу.

Після чого, учасники навчально-методичних зборів оглянули учбові об?єкти, що були винесені на Раду начальників. Зокрема: відремонтований дах транспортного КПП, модернізована дільниця периметру № 10, кухня відділу охорони, клас службової підготовки, кімната для зберігання спеціальних засобів, кімната тривалих побачень, виробнича зона, перекриття даху термо-свердлильного цеху, кімната відпочинку молодших інспекторів чергової зміни. Особливо усіх вразила модернізована кімната тривалих побачень та розташований при ній дитячий ігровий майданчик.

Олександр Малахов з іншими учасниками заходу оглянув і об?єкти , які виносились минулого року на Раду начальників. Начальник Південного міжрегіонального управління наголосив , що важливо не лише відремонтувати об’єкт , але й зберігати його в належному стані.

З метою обміну передовим досвідом, учасникам заходу було продемонстровано роботу системи GPS моніторингу, яка придбана та використовується за для контролю за несенням служби черговою зміною та за для забезпечення їх особистої безпеки. До складу цієї системи входить робоче місце в черговій частині, на якому відображено розташування співробітників на карті місцевості в реальному часі; мобільній телефон ЧПНУ, якій також дає змогу відстежити місцезнаходження та встановити за необхідністю голосовий звязок; 4 трекера, які передають місцеположення молодших інспекторів, та у разі загрози забезпечують передачу "SOS" до чергової частини та ЧПНУ. Окрім цього , учасники заходу відвідали крамницю, в якій засуджені мають змогу придбати товари першої необхідності за допомогою пластикових банківських карток. Також була проведена екскурсія на виробництво, де присутнім були продемонстровані зразки випускаємої продукції та новопридбаний станок, по виготовленню канілірованої сітки.

Після цього, групою швидкого реагування було проведено практичне заняття із відпрацювання тактичних дій при надзвичайних обставинах на тему "Захоплення заручників". Олександр Малахов відзначив , що проведення таких занять повинно відбуватись на постійній основі в максимально наближених до реальності умовах. При цьому , дії працівників, що включені в склад ГШР повинні бути злагоджені, оперативні та майстерно відпрацьовані.

Наприкінці відбулось проведення підсумкової наради. Усі присутні керівники установ виконання покарань та слідчих ізоляторів висловили позитивні коментарії щодо якості проведеного заходу та підготовлених учбових об`єктів . Начальник Південного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Олександр Малахов схвалив позитивне рішення, подякував керівництву та персоналу установи за якісну підготовку до навчально- методичних зборів.

«Саме такий рівень підготовки об`єктів повинен стати зразковим для усіх інших установ виконання покарань та слідчих ізоляторів» - наголосив у своїй промові Олександр Анатолійович .

За результами проведення заходу начальника ДУ «Одеська виправна колонія 14» Володимира Копильчука було заохочено відзнакою Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробаціі Міністерства юстиції .

Проведення Ради начальників є стимулом для вжиття заходів щодо покращення умов утримання засуджених та осіб, узятих під варту, охоронно – режимних вимог та умов проходження служби для персоналу.


версія для друку
повернутись