ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
19.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

В Кременчуцькій виховній колонії відбувся Всеукраїнський Фестиваль «Червона калина»

18 липня 2019 року в державній установі «Кременчуцька виховна колонія» відбувся XXVIIІ Фестиваль художньої творчості засуджених «Червона калина» за тематикою: «Традиції об’єднують окремих людей в єдиний народ».

Цьогорічний Фестиваль продемонстрував кращі надбання і досягнення українського народу, його звичаї і традиції, які збереглися донині в національній культурі. Глядачі насолодились чудово підготовленою художньо-самодіяльною програмою юнаків, яка продемонструвала звичаї, традиції, нашу родовідну пам'ять, символи, історію. Прозвучали мелодійні і глибоко філософські вірші та пісні, гості побачили мюзікл «Головна християнська традиція», сучасний хіп-хоп та запальні танці. Усіх глядачів приємно вразив гімнастичний номер, юнаки виконували складні та відточені акробатичні трюки. На Фестивалі гостям запропонували поринути в сяйливий світ мистецтва: подивитися на яскраві вишиванки, бісероплетіння, квілінг, панчішну пластику і малюнки вихованців, витончені вироби із дерева і глини.

На завершенні Фестивалю, ведучий привітав двох вихованців, щодо яких за сумлінну поведінку, ставлення до навчання та активну участь у виховних заходах було прийнято рішення про умовно – дострокове звільнення від відбування покарання. Троє вихованців в урочистій обстановці отримали найважливіший документ в своєму житті – паспорт громадянина України.

Зворушливий, колоритний концерт не залишив глядачів байдужим. Юні артисти приємно здивували своїм талантом, артистичністю і натхненням, задушевним виконанням пісень, віршів та різноманітних номерів, за що глядачі захоплююче віддячували аплодисментами.

«Фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина», спрямований на сприяння соціальному, духовному, моральному і творчому розвитку неповнолітніх осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Сьогоднішній концерт підтвердив, якими гарними, креативними здібностями і талантами володіють наші вихованці. Вкрай важливо, щоб цей досвід і старання юнаки реалізували у своєму майбутньому житті», - зазначив начальник колонії Олександр Сайко.


версія для друку
повернутись