ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
23.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

РАДА НАЧАЛЬНИКІВ В ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ПЕТРІВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 49)»

19 липня 2019 року, на базі державної установи «Петрівська виправна колонія (№49)» максимального рівня безпеки, в якій утримуються 354 засуджених та 4 арештанта, відбулись навчально – практичні збори керівництва Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ( далі – Управління) і підпорядкованих установ. Збори відбулися під головуванням начальника Управління полковника внутрішньої служби Малахова Олександра Анатолійовича, за участі першого заступника начальника Управління полковника внутрішньої служби Мастицького Володимира Валентиновича, заступника начальника Управління з прав засуджених та осіб, узятих під варту Білак Наталії Ігорівни, начальників установ виконання покарань Кіровоградської області та начальника державної установи "Казанківська виправна колонія (#93)".

Першочерговий збір учасників проходив на плацу установи з метою проведення стройового огляду особового складу.

На огляд раді начальників було винесено 3 учбових об’єкта, а саме: розплідник для службових собак, швейна дільниця площею 400 м2 та відділ соціально-виховної та психологічної роботи №1 загальною площею понад 400 м2.

Вивчивши передовий досвід в організації розведення, вирощування, підготовки та використання службових собак у загальній системі охорони державних установ виконання покарань, співробітники ДУ «Петрівська виправна колонія (№49)» привели до належного вигляду розплідник для собак, адже комфортні умови підвищують рівень відповідальності та бажання кінологів працювати із службовими собаками, що сприятиме до подальшого укріплення та удосконалення всіх напрямків діяльності кінологічної служби в установі.

Керівництву було продемонстровано практичне заняття із залученням групи швидкого реагування установи.

Розглянуто питання щодо розширення ринків збуту швейної продукції, залучення інвестицій, цінової політики на швейні вироби, модернізації технологічного устаткування, участі у державних закупівлях та інші.

Необхідно зазначити, що легка промисловість - це одна з найперспективніших галузей виробництва, що розвивається на підприємствах установ виконання покарань.

Наприкінці відбулось проведення підсумкової наради. Усі присутні керівники установ виконання покарань висловили позитивні коментарії щодо якості проведеного заходу та підготовлених учбових об`єктів. Начальник Південного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Олександр Малахов схвалив позитивне рішення, подякував керівництву та персоналу установи за якісну підготовку до навчально- методичних зборів, зосередив увагу учасників зборів на необхідності переймати позитивний досвід в діяльності установ виконання покарань та постійного удосконалення практичних навичок роботи щодо покращення умов для несення служби персоналом та умов тримання ув’язнених та засуджених осіб.


версія для друку
повернутись