ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
23.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України відбулись заходи з позачергових виборів народних депутатів України

21 липня в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах відбулось голосування на позачергових виборах народних депутатів України. Безпосередньо організацію підготовки та проведення виборів, забезпечення додержання та однакового застосування законодавства про вибори забезпечували дільничні виборчі комісії, у складі яких працювало 1558 осіб.

У день голосування установи виконання покарань та слідчі ізолятори відвідав 31 офіційний спостерігач від міжнародних організацій та іноземних держав, з яких 14 представників з Канади, 4 представника Сполучених Штатів Америки, по 3 представники з Швеції та Польщі, по 1 представнику з Великої Британії, Нідерландів, Норвегії, Німеччини, Хорватії, Білорусі, Азербайджану, Молдови та Киргизької Республіки.

Крім цього 28 представників засобів масової інформації відвідали установи для висвітлення інформації про перебіг позачергових виборів народних депутатів України. Загальна кількість осіб, які взяли участь у голосуванні, на спеціальних виборчих дільницях в установах кримінально-виконавчої системи становить 51959.

Для забезпечення правопорядку у день голосування всього було задіяно 4507 співробітників, з них 1227 – особовий склад, що входить до варт з охорони, 2112 – персонал чергових змін, 760 працівників у складі оперативних груп і 408 співробітників для патрулювання прилеглої території.

Порушень під час виборів не зафіксовано.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись