ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
24.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Чергова передача засуджених, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.

24.07.2019 відбулася п’ята у поточному році передача 64 засуджених осіб, які трималися в місцях позбавлення волі на тимчасово непідконтрольній Україні території Луганської області.

Передача засуджених здійснювалася безпосередньо на лінії зіткнення. Прийом засуджених від представників терористичних угрупувань здійснювався персоналом Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, за безпосередньої участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Денісової Л.Л., представників офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та інших компетентних органів, які задіяні в переговорному процесі. Даний захід проведений в рамках виконання домовленостей, досягнутих в ході роботи Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, що відбувалися у Мінську.

Всі 64 особи співробітниками Північно-Східного міжрегіонального управління доставлені до державної установи «Старобільський слідчий ізолятор», де буде вивчено їх особові справи та визначено правовий статус.

Після проведення необхідних заходів засуджені будуть направлені до виправних колоній для подальшого відбування покарання згідно з визначеним їм видом колонії та соціальних зв’язків.

Всього в поточному році було передано 277 засуджених із тимчасово непідконтрольної Україні території Луганської області.

Адміністрація ДКВС України

версія для друку
повернутись