ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
25.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Відбулись міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів на базі державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор»

Відповідно до Календарного плану основних заходів Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України та управлінь ДКВС міжрегіональних управлінь у 2019 році на базі державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» 25 липня 2019 року відбулись Міжрегіональні збори з начальниками слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, що виконують функцію слідчого ізолятору. Метою проведення заходу стало удосконалення практичних навичок роботи у сфері виконання кримінальних покарань, обмін передовим досвідом діяльності слідчих ізоляторів і установ виконання покарань, а також поступове запровадження та використання на практиці європейських стандартів та методів роботи. Участь у зборах прийняли начальник Управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковник внутрішньої служби Бондаренко О.А., начальник відділу організації діяльності слідчих ізоляторів та начальник відділу охорони режиму нагляду Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації полковник внутрішньої служби Кучерук С.А., а також Хмельницький міський голова Симчишин О.С.

В ході проведених занять керівництво Адміністрації ДКВС України, разом із начальниками слідчих ізоляторів і установ виконання покарань та представниками регіональних ЗМІ відвідали територію охоронюваної зони. Зокрема присутні мали змогу ознайомитись із відремонтованими та приведеними до належного рівня приміщенням догляду посилок передач і бандеролей, кімнати короткострокових та тривалих побачень і кімнату короткострокових побачень у відкритих (без розмежувального скла та переговорного пристрою) умовах, приміщенням чергової частини установи та кімнати відпочинку чергової зміни й кімнати прийому їжі молодшими інспекторами.

Також під час візиту було продемонстровано облаштування приміщень відділення господарчого обслуговування, навчального класу для ув’язнених і засуджених, що здобувають повну загальну середню освіту, приміщення камер для утримання неповнолітніх ув’язнених та камери для утримання вагітних жінок і жінок з дітьми віком до 3-х років.

Присутні мали змогу ознайомитись із організацією банно-прального обслуговування та харчування засуджених і осіб, взятих під варту. В рамках заходу працівниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» продемонстровані дії групи швидкого реагування з ліквідації групової непокори засуджених і осіб, узятих під варту в реальних умовах, а також проведено показові виступи молодших інспекторів-кінологів зі службовими собаками.

По завершенню навчально-практичної частини зборів в приміщені залу засідань державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» відбулось підведення підсумків роботи слідчих ізоляторів і установ виконання покарань в першому півріччі 2019 року, за результатами якого кращих співробітників заохочено правами керівництва установи та Адміністрації ДКВС України.

Управління ДКВС України

версія для друку
повернутись