ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
25.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведено оперативну нараду з підведення підсумків оперативної діяльності Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та підпорядкованих установ виконання покарань за І півріччя 2019

25.07.2019 року, в приміщенні служби пробації в Хмельницький, проведено оперативну нараду з підведення підсумків оперативної діяльності Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції та підпорядкованих установ виконання покарань за І півріччя 2019 року за участю керівництва Адміністрації ДКВС України.

На нараді, під головуванням начальника Управління оперативно-розшукової роботи полковника внутрішньої служби Нечипельського А.В., за участі в.о. начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління Бойчука В.В. та підпорядкованих установ виконання покарань, розглянуто стан оперативно-розшукової діяльності, боротьби із злочинністю в місцях позбавлення волі, перекриття каналів надходження заборонених речей і предметів до засуджених, взаємодія з органами Національної поліції та іншими правоохоронними органами та причин та умов, що призвели до надзвичайних подій, які мали місце в підпорядкованих установах протягом звітного періоду.

Крім того, особливу увагу було звернуто на безумовному дотриманні вимог діючого Кримінального Процесуального кодексу України при проведенні всіх слідчих (розшукових) і негласних слідчих (розшукових) дій та Закону України «Про оперативно-розшукову дяльність».

Кращих оперативних працівників підпорядкованих установ виконання покарань заохочено правами Адміністрації ДКВС України та Центрально-Західного міжрегіонального управління.


версія для друку
повернутись