ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
29.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

РАДА НАЧАЛЬНИКІВ В ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ВОЗНЕСЕНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 72)»

26 липня 2019 року, в установах виконання покарань Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції ( далі – Управління) продовжують проходити навчально-практичні збори.

Перша частина Ради начальників відбулась на базі державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)» середнього рівня безпеки, призначеній для відбування покарання чоловіків, які засуджені до позбавлення волі на території України вперше. В установі на даний час утримується 424 засуджених, у тому числі 9 – ДСР(дільниця соціальної реабілітації).

Збори відбулися під головуванням начальника Управління полковника внутрішньої служби Малахова Олександра Анатолійовича та за участі заступника начальника Управління полковника внутрішньої служби Ковтуна Анатолія Миколайовича, заступника начальника Управління з прав засуджених та осіб, узятих під варту Білак Наталії Ігорівни, керівників установ виконання покарань аналогічного рівня безпеки Південного регіону .

На огляд були винесені наступні об’єкти: противтечова огорожа внутрішньої забороненої зони ділянки №2, дільниця посиленого контролю, лазня установи, дільниця деревообробки.

Проведено практичне заняття із залученням групи швидкого реагування ( далі - ГШР) установи на тему: «Відмова засуджених повертатися з прогулянки до камер ДПК з погрозами фізичної розправи в бік співробітників установи».

Також учасників зборів ознайомили із діяльністю майстерень державної установи «Вознесенська виправна колонія (№ 72)», яка передбачає виробництво продукції, виконання робіт , надання послуг, а саме:
у швейній дільниці засуджені надають послуги з пошиття дитячих наборів «Груша і рукавички (бокс)» різних розмірів; в деревообробній та зварювальній дільниці виготовляються дитячі майданчики для дошкільних навчальних закладів(гойдалки, спортивні майданчики, пісочниці, лавки та ін.), також виконують замовлення з виготовлення зупинок громадського транспорту.

Начальник Управління Олександр Малахов провів особистий прийом засуджених на предмет наявності скарг. Звернув увагу, під час бесіди із засудженими, що покращення умов здійснюється в установі в першу чергу для них. Олександр Малахов наголосив, що особи, які відбувають покарання в установі повинні шанобливо відноситись до об’єктів комунально-побутової та соціальної служб, які відремонтовані.

Наприкінці відбулось проведення підсумкової наради. Присутнім був продемонстрований відеоролик «Історія створення та діяльність державної установи «Вознесенська виправна колонія (№72)», в якому відзначалось, що установа була створена ще в 1980 році.

Усі присутні керівники установ виконання покарань висловили позитивні коментарії щодо якості проведеного заходу та підготовлених учбових об`єктів. Начальник Південного міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби Олександр Малахов схвалив позитивне рішення.


версія для друку
повернутись