ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
31.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УСТАНОВ ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

29 липня 2019 року на базі державної установи «Бориспільська виправна колонія (№ 119)» під головуванням начальника Управління Державної кримінально-виконавчої служби України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка О.А. проведено розширену нараду за підсумками службової діяльності підрозділів охорони, нагляду і безпеки (режиму і охорони), інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції у першому півріччі 2019 року.

Практичну частину розпочато із проведення стройового огляду особового складу установ виконання покарань, в подальшому було здійснено обхід території та об’єктів Бориспільської виправної колонії (№ 119).

До проведення зазначеного заходу об’єкти установи підготовлені на незадовільному рівні. Заходи з модернізації ділянок периметру та облаштування місць несення служби установи проведені неякісно та не у повному обсязі.

Під час проведення підсумкової наради начальником Управління Державної кримінально-виконавчої служби Адміністрації ДКВС України полковником внутрішньої служби Бондаренком О.А. та керівництвом Центрального міжрегіонального управління було надано принципову оцінку результатам службової діяльності підпорядкованих установ за визначеними напрямками, вказано на прорахунки та упущення, прийнято конкретні рішення з актуальних питань, доведено пріоритетні напрямки роботи на друге півріччя 2019 року, заохочено працівників, які досягли у звітному періоді найкращих результатів у службовій діяльності.


версія для друку
повернутись