ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
31.07.2019
Державна пенітенціарна служба України

Тактико-спеціальні навчання на базі Державного підприємства «Дослідне експериментальне підприємство ДКВС України»

31 липня 2019 року на базі Державного підприємства «Дослідне експериментальне підприємство ДКВС України» відбулись тактико-спеціальні навчання за темою «Особливості проведення спеціальних операцій з припинення злочинів терористичної спрямованості та звільнення заручників, тактичні дії в умовах групової непокори, масових безпорядків та інших надзвичайних ситуацій», за участю воєнізованого формування Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції «ЦИКЛОН-СХІД», груп швидкого реагування Дніпропетровської, Запорізької, Донецької області, підрозділом особливого призначення ГУ НП України в Дніпропетровський області та підрозділом Національної поліції "КОРД" в Дніпропетровській області.

У заході взяли участь керівництво: Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Дніпропетровської облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області та інші.

У програмі заходу були виконані завдання та тактичні дії в умовах групової непокори засуджених, проведена спеціальна операція щодо припинення масових безпорядків та звільнення заручників. Наприкінці була проведена операція по ліквідації та захопленню терористів.

За результатами проведення тактико-спеціальні навчань завдання виконані в повному обсязі, мета даного заходу була досягнута.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
повернутись