ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
05.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ

31 липня 2019 року, на базі державної установи «Одеська виправна колонія (№ 14)» відбулась розширена колегія із підведення підсумків діяльності підпорядкованих установ за перше півріччя 2019 року.

Колегія відбулася під головуванням начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі - Управління) полковника внутрішньої служби Малахова Олександра Анатолійовича, за участі першого заступника начальника Управління полковника внутрішньої служби Мастицького Володимира Валентиновича, заступника начальника Управління полковника внутрішньої служби Ковтуна Анатолія Миколайовича, заступника начальника Управління з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту Білак Наталії Ігорівни, керівників управлінь та секторів Управління і керівного складу підпорядкованих установ.

Колегію було розпочато під звуки Державного Гімну України.

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник Управління Олександр Малахов. Олександр Анатолійович зосередив увагу присутніх на необхідності продовження проведення комплексних профілактичних заходів в установах виконання покарань за участю всіх підрозділів виправних закладів у напрямку покращення оперативної обстановки в місцях позбавлення волі.

На колегії були розглянуті питання стану забезпечення належної охорони, нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ міжрегіонального управління, створення належних умов тримання засуджених і ув’язнених осіб, протидії злочинності, організації виробничої діяльності підприємств та навчально-виробничих майстерень, стану соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими, роботи з персоналом, попередження надзвичайних подій та правопорушень серед працівників тощо. Кожен із доповідачів звертав увагу не тільки на досягненнях, але і на проблемних питаннях, які необхідно вирішувати.

В ході наради були обговорені ключові питання, які потребують постійної пильної уваги в діяльності підпорядкованих установ. Особливий наголос зроблено на питаннях, що потребують значної уваги з боку керівництва, вказано на існуючі недоліки, надано ґрунтовні рекомендації щодо стабілізації та поліпшення показників у подальшому. Також задля досягнення позитивних результатів у професійній діяльності підпорядкованих підрозділів акцентовано увагу на необхідності суттєвого покращення роботи з персоналом. На завершення коллегії керівництвом Управління була надана принципова оцінка роботи в цьому році кожній підпорядкованій установі та вказані конкретні строки усунення недоліків.

Після закінчення колегії, з метою обміну позитивним досвідом, керівництво Управління разом з начальниками установ виконання покарання та слідчих ізоляторів відвідали державну установу " Одеська виправна колонія (#14)", де були продемонстровані учбові об'єкти, які були винесені на Раду начальників, а саме: модернізована дільниця периметру № 10, кухня відділу охорони, клас службової підготовки, кімната для зберігання спеціальних засобів, кімната тривалих побачень, виробнича зона, кімната відпочинку молодших інспекторів чергової зміни.


версія для друку
повернутись