ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
15.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

Підведення підсумків службової діяльності за І півріччя 2019 року за участю керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південно-Східного міжрегіонального управління на базі Вільнянської виправної колонії (№ 20)

14 серпня 2019 року на базі державної установи «Вільнянська виправна колонія (№20)» відбулося підведення підсумків службової діяльності за І півріччя 2019 року за участю керівництва Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України та Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, перших заступників начальників установ, начальників відділів охорони, режиму і охорони, нагляду і безпеки, інженерно-технічних засобів охорони, зв'язку та інформатизації, відомчої пожежної охорони установ виконання покарань та слідчих ізоляторів підпорядкованих Південно-Східному міжрегіональному управлінню та представників Національної поліції України в Запорізькій області.

Збори проводилися під головуванням начальника управління ДКВС України Адміністрації ДКВС України полковника внутрішньої служби Бондаренка Олексія Анатолійовича та начальника Південно-Східного міжрегіонального управління полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича.

Учасники заходу відвідали відремонтоване приміщення для очікування родичів засуджених, які прибули на побачення, оновлену ділянку №6, №7 та №8 забороненої зони периметру, відділення соціально-психологічної служби №1 та №5, відремонтоване приміщення лазне-прального комбінату.

Велике значення приділили практичним заняттям груп швидкого реагування установ та воєнізованого формування Південно-Східного міжрегіонального управління. Відпрацьовувалися наступні ситуації: «Втеча засудженого з установи, робота кінологічної служби», «Масові заворушення, захоплення заручників та дії груп швидкого реагування», «Порядок прийому засуджених, які прибули етапом та звільнення заручників». Під час проведення показового відпрацювання та практичних занять використовувалися учбові боєприпаси, спеціальні засоби та засоби інженерного озброєння.

У подальшому у Вільнянському районному будинку культури було підведено підсумки діяльності за І півріччя 2019 року, нагороджено грамотами кращих працівників Міжрегіонального управління, визначено проблемні питання в діяльності відповідних структурних підрозділів установ та намічено шляхи їх вирішення.

Як відзначає керівництво служби, подібні практичні збори та тренування мають велике значення для подальшої ефективної діяльності як окремої установи, так і Державної кримінально-виконавчої служби України в цілому.

Денис Яковлев,
Державна установа «Вільнянська виправна колонія (№ 20)»

версія для друку
повернутись