ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
30.08.2019
Державна пенітенціарна служба України

У Вільнянській установі виконання покарань (№ 11) відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління

30 серпня 2019 року на базі ДУ «Вільнянська установа виконання покарань (№11)» відбулись навчально-практичні збори Ради начальників органів та установ Південно-Східного міжрегіонального управління.

Захід пройшов під головуванням начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції полковника внутрішньої служби Невєрова Костянтина Володимировича, за участю начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Учасники зборів у Вільнянській установі виконання покарань (№11) ознайомилися з підготовленими об’єктами до даного заходу, де було оглянуто ремонт кімнати короткострокових побачень, ремонт душу для співробітників установи, ремонт кімнати приймання посилок та передач, капітальний ремонт внутрішнього поста №7. Також було зроблено капітальний ремонт внутрішнього режимного поста №5, де було зроблено ремонт камер для ув’язнених та засуджених та кімнату для утримання матері з дитиною. Оглянуто переоснащену попереджувальну огорожу ділянки периметру №3 та котельну установи на якій за співпрацею з міжнародною організацією «Червоний Хрест» встановлено нові котли та проведено ремонт.

Наприкінці свого візиту учасники зборів дали позитивну оцінку проведеної плідної роботи керівництвом установи щодо покращення стану об’єктів в ДУ «Вільнянська установа виконання покарань (№11)».

Карапейчик Оксана

Державна установа «Вільнянська установа виконання покарань (№11)»
Південно-Східне МРУ

версія для друку
повернутись