ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
02.10.2019
Державна пенітенціарна служба України

Проведено тактичні заняття з територіальної оборони за участю підрозділів Південно-Східного міжрегіонального управління

01 жовтня 2019 року поточного року на загальновійськовому полігоні в смт. Черкаське, Новомосковського району, Дніпропетровської області оперативним командуванням «Схід» організовано проведення тактичного заняття з керівництвом батальйонів територіальної оборони за темою: «Виконання підрозділами територіальної оборони тактико-спеціальних завдань щодо забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади та важливих об’єктів оборонного значення».

На прохання керівництва оперативного командування «Схід» до даного заняття було залучено підрозділи Центрального територіального командування національної гвардії України та Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Від Південно-Східного міжрегіонального управління в даному заході взяли участь перший заступник начальника Міжрегіонального управління Сало Дмитро Володимирович, старший інспектор з особливих доручень (з питань територіальної оборони) Міжрегіонального управління підполковник внутрішньої служби Тютенко Володимир Сергійович, заступник начальника відділу охорони, режиму та нагляду у Дніпропетровській області управління ДКВС Міжрегіонального управління майор внутрішньої служби Кузьменко Павло Геннадійович, працівники воєнізованого формування «Циклон - Схід» та групи швидкого реагування державної установи «Дніпровська виправна колонія (№89)».

Даними підрозділами Міжрегіонального управління було здійснено відпрацювання дій взаємодії по відсічі нападу з боку диверсійно розвідувальних груп умовного противника.

В цілому мета проведення тактичного заняття була досягнута.

Керівництво навчань висловило слова вдячності керівництву Міжрегіонального управління за професійну майстерність, відповідальність і наполегливість при виконанні поставлених завдань в ході проведення тактичного заняття.

Прес-служба Південно-Східного МРУ

версія для друку
повернутись