ДЕРЖАВНА КРИМІНАЛЬНО-ВИКОНАВЧА СЛУЖБА УКРАЇНИ
04050 , м. Київ, вул. Мельникова, 81
повернутись 
13.11.2019
Державна пенітенціарна служба України

ПІВДЕННЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ КРИМІНАЛЬНИХ ПОКАРАНЬ ТА ПРОБАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ ЗАЙНЯЛО ІІ МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ «ДИНАМІАДА - 2019»

12 листопада 2019 року начальник Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції (далі – Південне міжрегіональне управління) полковник внутрішньої служби Олександр МАЛАХОВ прийняв участь у позачерговій конференції громадської організації «Одеська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України».

В рамках даного заходу відбулось підведення підсумків змагань «Динаміада - 2019» серед колективів фізичної культури у 2019 році. За результатами проведення змагань Південне міжрегіональне управління зайняло 2 місце серед представників правоохоронних органів Одеської області.

Вітаємо всіх учасників змагань із отриманою перемогою, бажаємо міцного здоров’я, наснаги та успіхів у всіх починаннях та яскравих перемог на життєвому шляху! Дякуємо за високу підготовку та прагнення до перемоги!


версія для друку
повернутись